Wielkie święto ostrowieckich nauczycieli

Były odznaczenia i dyplomy. Cześć artystyczna, serdeczne życzenia i przemówienia. Tak przebiegało Święto Edukacji Narodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uroczystość odbyła się dzisiaj w sali Ostrowieckiego Browaru Kultury. Po raz pierwszy od kilku lat nauczyciele ze szkół gminnych i powiatowych świętowali razem.

Podziękowania za pracę złożył wicestarosta ostrowiecki Andrzej Jabłoński.

-W imieniu własnym oraz Pani starosty Marzeny Dębniak chciałby Państwu serdecznie podziękować za to, że pokonaliście wszelkie problemy związane z reformą edukacji – mówi wicestarosta ostrowiecki Andrzej Jabłoński. – Pokonaliśmy wszelkie niedogodności, które na szczęście już są za nami. Z okazji Waszego święta składamy Wam na serdeczniejsze życzenia.

Wicestarosta Andrzej Jabłoński serdecznie powitał nowych dyrektorów szkół średnich Małgorzatę Górecką – Smolińska – dyr LO Im. Joachima Chreptowicza oraz i Tomasza Łodeja dyr Zespołu szkól nr 3.

Nagrodzeni DEN 2019

Medalem złoty za długoletnią służbę :

Andrzej Bielecki – nauczyciel ZS nr 2

Sylwester Kłonica – pracownik obsługi Spec. Ośr. Szk. Wych.

Beata Rzechowicz – nauczyciel ZSiPP 3

Medal srebrnym za długoletnią służbę:

Julita Klepacz – nauczyciel PSP nr 7

Medal brązowym za długoletnią służbę:

Mirosław Bąk – nauczyciel Zespołu Szkół nr 2

Agnieszka Kozieł – nauczyciel Zespołu szkół Publicznych w Szewnie

Łucja Kulibab – nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych w Szewnie

Marta Łukasik – nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych w Szewnie

Anna Orzech-Kunysz – nauczyciel Zespołu szkół Publicznych w Szewnie

MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ:

Barańska-Matyjasek Teresa

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Borzym Monika Katarzyna

Nauczyciel

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące nr I

w Ostrowcu Św.

Bryła Renata

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Garbacka Monika

Nauczyciel

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.

Gębora Ilona Bożena

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Greszczyńska Marta Anna

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Guzik Joanna

Nauczyciel

Przedszkole Publiczne nr 15

w Ostrowcu Św.

Hoyer Krzysztof

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Jamróz Edyta Paulina

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Jaros Dorota

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Jaworski Bernard Marek

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Kateusz-Dominik Karina Monika

Nauczyciel

Publiczne Gimnazjum nr 3

w Ostrowcu Św.

Kot Beata

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Kotaś Barbara

Nauczyciel

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowcu Św.

Kowalska Agnieszka

Nauczyciel

Liceum Ogólnokształcące nr II

w Ostrowcu Św.

Kowalska Magdalena

Nauczyciel

Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Św.

Kowalski Dariusz Stanisław

Nauczyciel

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Św.

Krawczyk Maciej Aleksander

Nauczyciel

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące nr I

w Ostrowcu Św.

Kulczycka Donata Jadwiga

Wicedyrektor

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Św.

Maj Justyna Gabriela

Wicedyrektor

Przedszkole Publiczne nr 19

w Ostrowcu Św.

Michalczyk Renata Beata

Nauczyciel

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Św.

Pastuszko Julita

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Św.

Rynio Wojciech Sławomir

Nauczyciel

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowcu Św.

Skiba Anna

Nauczyciel

Przedszkole Publiczne nr 5

w Ostrowcu Św.

Sołtykiewicz Grzegorz

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Św.

Stasiek Małgorzata

Nauczyciel

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Św.

Szczałuba Dorota

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Tokarska Magdalena

Nauczyciel

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowcu Św.

Turczyńska Małgorzata

Dyrektor

Zespół Szkół Publicznych

w Szewnie g. Bodzechów

Walerowicz Jolanta

Nauczyciel

Przedszkole Publiczne nr 5

w Ostrowcu Św.

Wojtas Ewa

Nauczyciel

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.

Wróbel Marcin

Nauczyciel

Publiczne Gimnazjum nr 3

w Ostrowcu Św.

Zagórna-Wrzosek Beata

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Ziębora Ryszard

Nauczyciel

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Zwolińska-Bień Halina

Nauczyciel

Przedszkole Publiczne nr 19

w Ostrowcu Św.

Kucharska Edyta

Nauczyciel

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Św.

Strachowski Andrzej

Nauczyciel

Zespół Szkół Ekonomicznych

w Ostrowcu Św.

Stasiński Paweł

Nauczyciel

PSP 10

Lewińska Anna

Nauczyciel

PSP nr 1

Łodej Renata

Nauczyciel

PSP 14

Nagroda Ministra:

Malinowska Małgorzata Joanna

Nauczyciel w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.

Nagrody Kuratora

Klauzińska Jolanta Teresa Wicedyrektor w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowcu Św.
Maj Grażyna Elżbieta Wicedyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.
Niedziela Jolanta Kazimiera Nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowcu Św..
Opara Dorota Dyrektor w Publicznej Szkole Podstawowej w Kunowie
Podeszwa Małgorzata Jolanta Kierownik w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrowcu Św.
Stolarczyk Marek Robert Kierownik Internatu w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.
Zaremba Mirosława Dorota Nauczyciel w Zespole Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Św.

NAGRODY STAROSTY OSTROWIECKIEGO

Pani Ewa Romana Dębicka-n-l Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Pani Barbara Podsiadło – n-l LO Nr II

Pan Dariusz Mieczysław Synowiec – n-l LO Nr II

Pani Ewa Dobrowolska – wicedyrektor LO III

Pani Alicja Ramska – n-l Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego

Pan Andrzej Świć – n-l ZS Nr 1

Pani Urszula Beata Jaworska – wicedyrektor ZS Nr 2

Pani Hanna Sachno – n-l ZS Nr 2

Pan Czesław Golis – wicedyrektor ZS Nr 3

Pani Katarzyna Pastuszka – n-l ZS Nr 3

Pani Edyta Kopyś – n-l Zespołu Szkół Specjalnych

Pani Honorata Krawczyk – n-l Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Pan Jacek Pająk – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii

Pani Helena Pawłowicz – n-l Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

Pani Jolanta Dumalewska- n-l Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

Jolanta Pisula – psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Pani Marzena Baska – n-l Bursy Szkolnej

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA OSTROWCA ŚW.

Renata Olszańska – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1,

Lucyna Zybała – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1,

Iwona Wszoła – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3,

Agnieszka Batóg – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

Ewelina Jurasz – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4,

Rozalia Machnicka – p.o. dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7,

Monika Wiączek – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7,

Grażyna Ukleja – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9,

Jolanta Krasa – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9,

Jolanta Pańczyk – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9,

Anna Stojek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10,

Mirosława Kaczmarczyk – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10,

Katarzyna Goworek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14,

Elżbieta Orczyk – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14,

Marta Dobrowolska-Wesołowska – dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3,

Danuta Wiśniewska – nauczyciel Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3,

Jolanta Jeruzal – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5,

Małgorzata Cędrowska – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 5,

Anna Kuligowska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 7,

Marzanna Mazur – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 7,

Danuta Kapsa – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 11,

Beata Krauze-Składanowska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 12,

Barbara Kolasa – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 12,

Edyta Kowalska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 15,

Marzena Dąbrowska – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 15,

Katarzyna Dryjas – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 16,

Ewa Cichocka – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 16,

Aneta Stachurska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 19,

Anna Dybul – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 19,

Justyna Maj – wicedyrektor Przedszkola Publicznego nr 19,

Dorota Kosiarz – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 21,

Dorota Warych – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 21,

Aneta Pierścińska-Maruszewska – dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego,

Urszula Sitarska – nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego

Dodatek Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego:

Elwira Jasiak – nauczyciel z SP nr 1

Dorota Lach – nauczyciel SP 3

Anna Agatowska – nauczyciel SP 4

Bożena Dąbrowska – nauczyciel SP 7

Marta Kwiecińska – nauczyciel SP 9

Edyta Skwirowska – nauczyciel SP 10

Adam Nowak – nauczyciel SP 14